Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośniki voice kraft. Czy nadaje się na niskotonowy do kolumny sony?

25 Sty 2007 21:23 1701 11
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Hmmm... widze ze uzytkownik doświadczony, to mógłby coś więcej od siebie napisać, kolumn sony stworzyło poewnie ponad setke i naprawde nie wiemy a którą chodzi, jeżeli możesz podaj przynajmniej litraż i ilu drożna jest ta kolumna, i jakie środki, wtedy coś doradzimy :wink:
  • Poziom 17  
    Hmmm... widze ze i tak już czekasz 2 miesiace, czy nie lepiej pogadać ze sprzedawcą i sprowadzić cos w podobnej cenie a lepszeja jakosci? Z tym ze widze ze kolumienki naprawde nie nadają się na nie wiadomo jakie przeróbki i inwestycje, ja jednak bym się skłaniał ku polecanej przez kolegów w tamtym poście Tesli ARN, jakościowo bije VK i z pewnością wytrzyma te 70W :wink: , otwory są w tych kolumnach i tak niestandartowe wiec i tak i tak trzeba będzie dowiercać dziury w koszu głosnika.
  • Poziom 32  
    Przepraszam że mnie nie odpisywałem jakiś czas.
    Głośnik już miałem wczesniej kupiony do tej kolumny w dodatku ten stx-a za 90zł. Kupa złomu, na imprezce siadł, cewka się spaliła. Teraz mam zamiar sprawdzić tego Voice krafta, tym bardziej ze głośnik ma idealne wymiary do tej kolumny. Jutro ide go kupić, napisze o wrażeniach (a zapewne nie będa rewelacyjne)
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Witam, jesteś dobry, jak na takich kolumienkach z głośnikami o średnicy 155mm puszczasz muzykę. Ten voice kraft też nie wytrzyma tych 70w ani tesla. pozdro

Dodano po 58 [sekundy]:

Chodziło mi o imprezki oczywiście :)
  • Poziom 29  
    Mam ten głośnik, kiedyś go kupiłem i wsadziłem do takiej mniejszej kolumny 3-drożnej jako niskotonówkę. Jak na swoją cene to głośnik dośc dobry według mnie. Na kolumnę zapodałem ok. 300W RMS i głośnik przetrwał, co prawda był juz przester ale cewka się nie spaliła.
  • Poziom 39  
    powinny sie nadac ale one po otrzymaniu 10W juz beda ledwo sie wyrabialy...
    ja bym nie kupil u tego goscia bo niewie co pisze!!
    regenerowalem takie glosniki roznymi membranami a membrany STX'a sa najgorsze (jezeli chodzi o brzmienie)
  • Poziom 29  
    Chyba napisałem wyraźnie że na kolumne podałem 300W, a nie na sam głośnik. Co prawda z BR było już czuć zapach cewki ale się nie spaliła !
  • Poziom 32  
    Powiedzcie mi jeszcze, bo na pewno ktoś z was już reklamował głośnik, czy jesli producent nie uzna mi reklamacji, czy mam prawo żądać zwrtu pieniedzy od sprzedawcy, czy jest w razie czego jakieś wyjscie z takiej sytuacji ?