Witam
Mam windowsa XP home, org.
wer angielska, włączyłem sobie polskei znaki, ale np na gg
jak i w wielu innych programach zamiast polskich liter są dziwne znaczki
dlaczego tak?
Wie ktoś jak zrobić by było ok?
Mam windowsa XP home, org.
wer angielska, włączyłem sobie polskei znaki, ale np na gg
jak i w wielu innych programach zamiast polskich liter są dziwne znaczki
dlaczego tak?
Wie ktoś jak zrobić by było ok?