Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Eplan P8

26 Sty 2007 23:08 8817 13
  • Użytkownik usunął konto  
  • Specjalista EDA
    Przyznam się, że mimo iz posiadam pełną wersję 8, to jeszcze go nawet nie instalowałem. Jakoś nie ciągnie mnie do programów wspierających projektowanie elektryki. A dlaczego kolega pyta?
  • Specjalista EDA
    Nie zużywam długopisów, ani nie robię podobnych rzeczy. A dlatego, że nie projektuje elektryki. Używam softu ale do projektowania elektroniki, troche innego niż Eplan. Program posiadam, ale sobie spokojnie siedzi na twardym dysku. Może kiedyś sie przyda. Dziękuje za współczucie, ale nie jest potrzebne.
  • Poziom 14  
    Witam wszystkich!
    Wcześniej korzystałem z dobrodziejstw wersji 5.50 . Gdy spróbowałem
    Eplana P8 to stwierdziłem , iż jest o wiele lepszy . Można tym programem robić wszystko , poprzez rysowanie schematów i rysunków zwymiarowanych, generowanie zestawień materiałowych, wstawianie dowolnych plików graficznych, edycja formularzy i szablonów do swoich potrzeb, tłumaczenie tekstów i wiele innych. Jestem po prostu zachwycony. Jedyny mankament to cena . Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    ma ktos jakies materialy do eplana P8? jakiegos pdfa lub stronke.. cokolwiek aby zaczac sprawnie sie poruszac w tym programie?
  • Poziom 10  
    Witam, mam dwa pytania, może ktoś będzie umiał mi tu udzielić odpowiedź - Czy w wersji P8 jest wogole możliwe oznaczenie potencjału np "N" innym kolorem, gdyż u mnie zadne wykonane zmiany w "grafice połączeń" nie dają efektu?? Drugie pytanie na temat powiązań, muszę wykonać projekt, nie tylko z podziałem na strony i kolumny, ale jeszcze do tego na rozdziały, co za tym idzie by projekt generował odpowiednie powiązania, da się to jakoś ustawić ?? Z góry dziękuje za pomoc
  • Poziom 10  
    Dzięki Geguś za pomoc choć problem się do końca nie rozwiązał to działa gdy połączanie jest np między 2 zaciskami, ale mi zależy by cała linia była jedego typu linii czy koloru, np Pe by było linią przerywaną a jak się kończy strzałką potencjałową to ten sposób nigdy nie działa niestety, a pamiętam ze w P5 nie było z tym żadnego problemu
  • Poziom 10  
    Szyny zbiorcze wszysto rozwiązały, to jest to o co mi chodziło, wielkie dzięki za pomoc
  • Poziom 1  
    Czy ktoś z użytkowników forum posiada książkę do Eplan-a 8 w wersji elektronicznej lub może namiary na link.
    Z góry dziękuję
  • Poziom 1  
    Witam Koledzy ! Mam problem z uruchomieniem Eplana P8 -- podczas uruchamiania wyskakuje okienko : Error [MAX40.35] i Komunikat: The EPLAN program cannot be started with system EPLAN21 Engineering site.
    Co dalej z tym począć :( , proszę o pomoc
  • Poziom 10  
    07 Mar 2008 14:16 Re: Eplan P8

Witam Koledzy ! Mam problem z uruchomieniem Eplana P8 -- podczas uruchamiania wyskakuje okienko : Error [MAX40.35] i Komunikat: The EPLAN program cannot be started with system EPLAN21 Engineering site.
    Co dalej z tym począć , proszę o pomoc

Aktualny jeszcze problem? :)