Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zablokowany telefon DAEWOO SuperTel2000

27 Sty 2007 21:23 1173 6
  • Poziom 10  
    Telefon stacjonarny-przenośny DAEWOO SuperTel 2000. Telefon przywieziony z Niemiec i dlatego musiałem zmienić łącze lini. Wszystko było OK., ale kiedy go oddałem koledze, nie wiem z jakiej przyczyny-telefon się zablokował. wygląda to tak, że po włączeniu słuchawki, po kilku sekundach na wyświetlaczu pojawia się ikonka w kształcie klepsydry,po czym są trzy sygnały dżwiękowe i telefon się wyłącza.Nie umiem sobie z tym poradzić i proszę o pomoc.
  • Poziom 33  
    poprostu telefon jest wylogowany z bazy
  • Poziom 10  
    Więc mam problem, ponieważ nie wiem jak go zalogować.Nie mam do niego żadnej instrukcji.Może ktoś mi w tym pomoże.
  • Specjalista od telefonów
    Wszystko co "Super" i nie jest Siemensa to tak kończy...w kuble na manele .Najpierw u Niemca a potem szrotmeny wożą do Polski i ..jak poprzednio.
  • Poziom 14  
    Mam instrukcje od TDT 2000 Daewoo
    - na bazie ''PAGING KEY" TRZYMAJ aż piknie
    słuchawka włącz i trzymaj 1,2.3 lub 4
    potem pin [0000],oraz numer słuchawki- sygnał
    i zarejestrowana.

Albo masz usterkę radia
  • Poziom 10  
    Dostosowałem się do podanej instrukcji, ale bez rezultatu.Nadal telefon się wyłącza.Ale żeby wszystko było wyjaśnione, to mam jeszcze kilka pytań.Czy te czynności mam wykonywać kiedy telefon jest podpięty do linii oraz gdzie mam odczytać nr. słuchawki,ponieważ na słuchawce pod baterią jest tylko nr. fabryczny identyczny jak na bazie.Nie wiem czemu nic mi z tego nie wyszło-przytrzymując 1;2;3lub4 telefon się wyłączał.Na bazie jest tylko jeden przycisk "przywołanie słuchawki" i po przytrzymaniu jego jest sygnał na bazie oraz w słuchawce.
  • Specjalista od telefonów
    JAk zrobiłeś dokładnie wg instrukcji to jest wina bazy lub słuchawki. Może glebę zaliczył..
    Te numery to oznaczją kolejny numer słuchawki-do bazy możesz medować kilka-4 i jeżeli masz co najmniej dwie-masz interkom miedzy słuchawkami.
    Al ejestem zdania że ..... kosz...