Siemka.Mam taki problem gdy chce lepiej podkręcic moją karte graficzna, na moich aktualnych sterownikach(konkretnie niewiem jakie to)kręciłem do
taktowania 601/1536 i więcej juz nie wycisne gdy chce dać więcej to pisze ze sterowniki tego niepozwalają czy coś takiego więc potrzebuje nowe sterowniki do intensywnego podkręcania karty(Galaxy GeForce 7300 GT 128MB 1.4ns 500/1400) Na stronkach o testach tej karty niektórzy wykręcili po 650/1700 .Karta ma bardzo dobre chłodzenie Zalmana i radiatorki na pamięciach.Więc moge ostro kręcic ;]
POdajcie nazwy sterów albo jeszcze lepiej linki do sciągnięcia !
Z góry dziękuje i za pomoc wynagrodze punktami
Pozdro:D
taktowania 601/1536 i więcej juz nie wycisne gdy chce dać więcej to pisze ze sterowniki tego niepozwalają czy coś takiego więc potrzebuje nowe sterowniki do intensywnego podkręcania karty(Galaxy GeForce 7300 GT 128MB 1.4ns 500/1400) Na stronkach o testach tej karty niektórzy wykręcili po 650/1700 .Karta ma bardzo dobre chłodzenie Zalmana i radiatorki na pamięciach.Więc moge ostro kręcic ;]
POdajcie nazwy sterów albo jeszcze lepiej linki do sciągnięcia !
Z góry dziękuje i za pomoc wynagrodze punktami
Pozdro:D
Moderowany przez jankolo:Przeniosłem z działu Komputery Software