logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Sterowniki do intensywnego podkręcania karty graficznej

Pipcio 28 Sty 2007 11:16 1116 5
REKLAMA
  • #1 3497251
    Pipcio
    Poziom 13  
    Posty: 131
    Pomógł: 2
    Ocena: 3
    Siemka.Mam taki problem gdy chce lepiej podkręcic moją karte graficzna, na moich aktualnych sterownikach(konkretnie niewiem jakie to)kręciłem do
    taktowania 601/1536 i więcej juz nie wycisne gdy chce dać więcej to pisze ze sterowniki tego niepozwalają czy coś takiego więc potrzebuje nowe sterowniki do intensywnego podkręcania karty(Galaxy GeForce 7300 GT 128MB 1.4ns 500/1400) Na stronkach o testach tej karty niektórzy wykręcili po 650/1700 .Karta ma bardzo dobre chłodzenie Zalmana i radiatorki na pamięciach.Więc moge ostro kręcic ;]
    POdajcie nazwy sterów albo jeszcze lepiej linki do sciągnięcia !
    Z góry dziękuje i za pomoc wynagrodze punktami :P
    Pozdro:D

    Moderowany przez jankolo:

    Przeniosłem z działu Komputery Software

  • REKLAMA
  • #2 3497554
    jankolo
    Spoczywaj w Pokoju
    Posty: 32197
    Pomógł: 1792
    Ocena: 585
    Pipcio napisał:
    to pisze ze sterowniki tego niepozwalają czy coś takiego

    Proszę podać pełny tekst tego komunikatu.
  • REKLAMA
  • #3 3497638
    Pipcio
    Poziom 13  
    Posty: 131
    Pomógł: 2
    Ocena: 3
    Kręce w programie RivaTuner a tutaj komunikat :
    "The Driver failder to pass internal test with the clock frequencies you are aboue to set.Please decrease clock frequencies and try again."
    I screen.
    Załączniki:
    • krecenie.JPG (49.47 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #4 3500390
    ozy2001
    Poziom 28  
    Posty: 1212
    Pomógł: 88
    Ocena: 38
    to znaczy, ze karta nie przeszla testu przy podanych przez ciebie parametrach...

    przesadziles z OC. jaki masz zasilacz?
  • REKLAMA
  • #6 3501883
    bangbusfly
    Poziom 11  
    Posty: 31
    w pierwszej kolejności ściągnij sobie zmodyfikowane stery do karty (np. omega, ngo, xtreme-g) na fabrycznych i oficjalnych sterach, często możliwości oc są dużo mniejsze.
REKLAMA