logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

HP 6L - Brak pionowego paska na wydruku po prawej stronie, toner wymieniony

marqqv 28 Sty 2007 16:49 1008 4
REKLAMA
  • #1 3498745
    marqqv
    Poziom 32  
    Posty: 1758
    Pomógł: 162
    Ocena: 606
    Witam
    Mam drukarkę HP 6L
    Problem polega na tym że podczas drukowania nie drukuje pionowego paska ok. 1 cm po prawej stronie kartki od środka Po wymianie tonera na orginalny jest ta sama sytuacja Stronę własną drukuje z tym samym paskiem
    Co może być problemem ? Dziękuje za podpowiedzi Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 3498843
    marek216
    Poziom 43  
    Posty: 17989
    Pomógł: 1076
    Ocena: 924
    elektroda dolna i jej łożyska do wyczyszczenia i do sprawdzenia
  • REKLAMA
  • #3 3499202
    elserwisant
    Poziom 19  
    Posty: 316
    Pomógł: 29
    Ocena: 8
    Możliwe też że jest zabrudzone lustro lasera.
  • REKLAMA
  • #4 3502049
    marqqv
    Poziom 32  
    Posty: 1758
    Pomógł: 162
    Ocena: 606
    Jeszcze jedno pytanie przed próba naprawy czym to najlepiej wyczyscic ?
  • #5 3502839
    hefid
    Spoczywaj w Pokoju
    Posty: 15878
    Pomógł: 546
    Ocena: 6165
    Post był raportowany.
    Przeniosłem z: Drukarki, kserokopiarki i plotery
REKLAMA