Witam
Kupiłem Drukarke HP 6L z regenerowanym tonerem i nowym bębnem światłoczułym (OPC). Drukuje ładnie, ale przy drukowaniu jasnej szarości pojawiają sie jaśniejsze poprzeczne smugi, a przy drukowaniu zupełnej czerni efekt jest słabo widoczny ale jest.
Sprzedający twierdzi że nawet z oryginalnym tonerem sa smugi.
Skoro bęben OPC jest nowy to co może być przyczyną takiego efektu?
Co ewentualnie można by wymienic, przeczyścić, naprawic...?
Za pomoc z góry dziękuje
Pozdrawiam Artur
Kupiłem Drukarke HP 6L z regenerowanym tonerem i nowym bębnem światłoczułym (OPC). Drukuje ładnie, ale przy drukowaniu jasnej szarości pojawiają sie jaśniejsze poprzeczne smugi, a przy drukowaniu zupełnej czerni efekt jest słabo widoczny ale jest.
Sprzedający twierdzi że nawet z oryginalnym tonerem sa smugi.
Skoro bęben OPC jest nowy to co może być przyczyną takiego efektu?
Co ewentualnie można by wymienic, przeczyścić, naprawic...?
Za pomoc z góry dziękuje
Pozdrawiam Artur