Witam,
Probuje to połączyc tak jak na rysunku poniżej
Jak to po kolei dalej skonfigurować? Mam następujące problemy:
-ze stacjonarnego pingowanie 192.168.0.1 (router) działa, ale z IE na router już nie da rady wejść
-ciągle mam na laptopie ograniczone połaczenie (wysyła pakiety, nie odbiera)
Przydzielone z automatu ustawienia:
Laptop: 169.254.142.18, subnet mask: 255.255.0.0 gateway: brak
Stacjonarny : ip 169.253.174.27 , subnet mask: 255.255.0.0, gateway: 169.253.174.27
Jak skonfigurować taką sięc żeby laptop przekazywał na stacjonarny?
Jest to możliwe?
Czy włączać w to router czy podłączyć net bezpośrednio (wtedy użyć skrosowanego po stronie stacjonarnego??)
Odnośnie sprzętu:
0. Neostrada 512
1. Modem USB adsl speedtouch,
2. Laptop IBM T21 PIII, 800mhz, 256MB ram, XP SP2
3. PCMCIA LAN 10mbps Megahertz 3CCE589ET
4. Router Dlink DI604, LAN
5. Stacjonarny Atlon 1700, 512MB ram, system XP
Probuje to połączyc tak jak na rysunku poniżej
Jak to po kolei dalej skonfigurować? Mam następujące problemy:
-ze stacjonarnego pingowanie 192.168.0.1 (router) działa, ale z IE na router już nie da rady wejść
-ciągle mam na laptopie ograniczone połaczenie (wysyła pakiety, nie odbiera)
Przydzielone z automatu ustawienia:
Laptop: 169.254.142.18, subnet mask: 255.255.0.0 gateway: brak
Stacjonarny : ip 169.253.174.27 , subnet mask: 255.255.0.0, gateway: 169.253.174.27
Jak skonfigurować taką sięc żeby laptop przekazywał na stacjonarny?
Jest to możliwe?
Czy włączać w to router czy podłączyć net bezpośrednio (wtedy użyć skrosowanego po stronie stacjonarnego??)
Odnośnie sprzętu:
0. Neostrada 512
1. Modem USB adsl speedtouch,
2. Laptop IBM T21 PIII, 800mhz, 256MB ram, XP SP2
3. PCMCIA LAN 10mbps Megahertz 3CCE589ET
4. Router Dlink DI604, LAN
5. Stacjonarny Atlon 1700, 512MB ram, system XP