Witam.
Mam problem z komputerem, od nowości zdaża mu się samoistnie wyłączać (sam z siebie) np. w czasie siedzenia przy nim.
Nigdy nie wiadomo kiedy się wyłączy (czasem bywa że chodzi nawet po 24h/dobe, a czasem co 15 minut się wyłącza).
Prosze o pomoc. Czy to może być z powodu zasilacza??
Pomocy
Mam problem z komputerem, od nowości zdaża mu się samoistnie wyłączać (sam z siebie) np. w czasie siedzenia przy nim.
Nigdy nie wiadomo kiedy się wyłączy (czasem bywa że chodzi nawet po 24h/dobe, a czasem co 15 minut się wyłącza).
Prosze o pomoc. Czy to może być z powodu zasilacza??
Pomocy