Witam czy jak nawine se na przewód kilka zwojow (potrzebuje przekladnik pradowy) to bedzie to przekladnik albo otrzymam pochodna przebiegu ? (czyli cewke rogoweskiego)
Jak tak do dlaczego , co jest takiego w rdzeniu ze nie uzyskujemy pochodnej ??
Jak tak do dlaczego , co jest takiego w rdzeniu ze nie uzyskujemy pochodnej ??