Witam mam problem w starej megance radio nie orginalne jakis pionier ale na 100% sprawny wszystko jest dobrze jesli nie wlącze zapłonu w samochodzie w tedy wyłanczają sie głosniki radio diała a nic nie słychac wystarczy zgasic silnik i wszystko ok czy tam jest jakis układ który wyłancza głosniki w momecie odpalania ??