Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

citroen c5, przy otwieraniu auta otwiera się bagażnik.

03 Lut 2007 18:52 5255 4
  • Poziom 14  
    witam mam problem w citroenie c5 silnik 2.0 rok 2001 następujący;jak otwieram auto piotem to otwiera się równierz bagażni pilot w kluczyku(scyzoryk)l
  • Poziom 33  
    Coś takiego było przy pasku b5 chyba o ile się nie mylę.I to nie tak dawno.Poszukaj sobie.
  • Poziom 27  
    Można sprawdzić rozbierając pilota czy czasem przy wciskaniu przycisku rozbrajania nie następuje wciśnięcie styku od otwierania bagażnika.
  • Specjalista - Alarmy Stacjonarne
    O ile się nie mylę to w pilocie od C5 z tego rocznika trzeci przycisk służy do otwierania i domykania szyb, a nie do otwierania bagażnika. Więc pilota bym nie ruszał. Proponuję sprawdzić włącznik który znajduje się w tylnej klapie. We francuzach często się zdarza uszkodzenie mikrowłącznika w tylnej klapie. Miałem ostatnio taki przypadek w 307. Baba przyjechała z ryjem, że po założeniu Seo P w momencie otwierania zamka otwiera jej się bagażnik. Po wypięciu włącznika tylnej klapy problem zniknął. Pani "baba" pojechała do dealera na gwarancji usunąć usterkę.
  • Poziom 8  
    Witam Ja miałem taki sam problem w citroenie c5 18, 16V . Przyczyna tkwiła w alarmie antywłamaniowym. Trzeba ponownie rozbroić alarm wciskając cztery jedynki. w przypadku alarmu włoskiego.
    Przekręcasz kluczyk zaświeci się diodka na przycisku autoryzacji kierowcy taki okrągły . Wciskasz guzik , dioda mignie, wciskasz 2 raz-dioda mignie, wciskasz trzeci raz-dioda mignie , wciskasz 4 raz dioda mignie w w komputerze usłyszysz trzy krótkie sygnały. Potem wszystko zaczęło działać prawidłowo.