Witam wszystkich.
Mój problem chyba nie należy do zbyt prostych. Mianowicie chodzi mi o zrobienie karty PCI, która sterowałaby zewnętrznym urządzeniem.
Możnaby użyć portów szeregowych czy równoległych lub też wykorzystać kartę z tymi portami, ale mnie zależy właśnie żeby to był bezpośredni dostęp do magistrali PCI. Prosiłbym o wszelkie dane dotyczące karty: schematy, biblioteki (najlepiej na 8051 lub innych), oraz wskazówki jak tym wszystkim sterować z poziomu Windows. Bardzo pomocne będą dla mnie wszelkie wsazówki jak zabrać się do problemu i czy gra warta jest świeczki?
Mój problem chyba nie należy do zbyt prostych. Mianowicie chodzi mi o zrobienie karty PCI, która sterowałaby zewnętrznym urządzeniem.
Możnaby użyć portów szeregowych czy równoległych lub też wykorzystać kartę z tymi portami, ale mnie zależy właśnie żeby to był bezpośredni dostęp do magistrali PCI. Prosiłbym o wszelkie dane dotyczące karty: schematy, biblioteki (najlepiej na 8051 lub innych), oraz wskazówki jak tym wszystkim sterować z poziomu Windows. Bardzo pomocne będą dla mnie wszelkie wsazówki jak zabrać się do problemu i czy gra warta jest świeczki?