Witam bardzo prosze o pomoc moze i w błachej sprawie,posiadam telefon sony ericsson t230, mam też przerobiony kabelek do sony ericssonów ,w programie semctool niemoge wyczuc kiedy mam włozyc baterie a kiedy nacisnac power ,raz mi sie udało ściągna simlocka tym kablem i programem ale teraz za czort nie mogę wyczuc ,wyskakuje mi standardowy błąd czyli Check if RSA is active
Bypass boot authority
ERROR: 0001A1
Wiec szanowni państwo kiedy trzeba ta kombinacje bateri i naciskania power wykonac ,jaka kolejnoś?? .Dziekuje za wypowiedzi,pozdrawiam i
czekam..
Bypass boot authority
ERROR: 0001A1
Wiec szanowni państwo kiedy trzeba ta kombinacje bateri i naciskania power wykonac ,jaka kolejnoś?? .Dziekuje za wypowiedzi,pozdrawiam i
czekam..