Witam. Po pierwsze bardzo proszę o wyrozumiałość bo to mój pierwszy post na tym forum:| A po drugie znalazłem kilka Ciekawych projektów małych projektorów domowej roboty na bazie wyświetlaczy od aparatów, telefonów itp. I tutaj mam pytanie od czego można by zaadoptować wyświetlacz, jakiś nieduży, no i oczywiście jak najtańszy bo fundusze też ograniczone:cry: np z telefonu albo aparatu do takich celów? Czy da się podłączyć to jakoś z kompema bym film mógł zobaczyć na tym wyświetlaczu a co za tym idzie wykorzystać do projektora? Jeszcze raz bardzo prosże o wyrozumiałość i pomoc.
pozdrawiam serdecznie
stefix18
pozdrawiam serdecznie
stefix18