Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

radio Grundig R2001 z opla Agili - jak wprowadzić kod - pomo

10 Lut 2007 12:58 7497 9
  • Poziom 17  
    Witam

Mam radio Grundig'a R2001 ( kod oczywiście znam ) - problem w tym, że nie wiem jak wklepać kod - metoda włączona stacyjka i włączenia radia z wciśniętym AS nie działa - tzn. jest zmiana - zamiast SAFE pojawia się komunikat 0 safe i tyle :(

jak się wpisuje kod w tym radiu ??

czekam na podpowiedzi

pozdr.
    marcin_dob
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Moderator Radia Samochodowe
    SAFE 0 to już koniec wykorzystane wszytkie 10 prób wprowadzenia kodu , teraz tylko fachowiec od ORS :D
  • Poziom 17  
    raczej nie możliwe ..... mechanik odłączył tylko akumulator - raczej nic nie grzebał przy radiu

radio dokładnie wyświetla 0 SAFE
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Obawiam się że stało się coś innego. Mechanik iskrzył klemami i namieszało się w pamięci radia albo mechanik miał sporą cierpliwość żeby wykorzystać wszystkie 10 prób wpisania kodu. Gdyby było dobrze to zobaczyłbyś 10 SAFE i po chwili mógł wpisać kod a 0SAFE oznacza że już nie można. Przy 1SAFE oczekiwanie na wpisanie kodu było 640minut. Tak jak radził kolega powyżej, tylko fachowiec od kodów pomoże.

SławeK
  • Poziom 17  
    a czy "domowym" sposobem nie da się tego jakoś obejść, zresetować ?? - mam willema i troszkę praktyki w GSM ..... zaznaczam, że radio nie jest kradzione - mam na nie wszystkie papiery łącznie z kartą z kodem

jakieś podpowiedzi ??
  • Poziom 43  
    Owszem, da się ale metodą jak Alcatela One Touch Club robiło się przed Retrofitem. Ale tutaj nie pomagamy w łamaniu takich zabezpieczeń.

SławeK
  • Poziom 17  
    Bardzo śmieszne ale pytam poważnie - mam kod do radia i nie pytam jak go odczytać ( radio KUPIŁEM LEGALNIE ) .... pytam tylko jak wyzerować licznik błędów ??

Czy ktoś mi podpowie ??
  • Poziom 43  
    Jak masz kod to po co zerować licznik i niepotrzebnie w nim grzebać jak można odczekać karę i wprowadzić poprawny kod. Oczekiwanie na możliwość wpisania jest od 20min przy SAFE7 do 640min przy SAFE1 i podwaja się za każdym złym kodem.

SlaweK
  • Poziom 17  
    czy na 100% można odczekać karę i wprowadzić poprawny kod ?? - kod znam ale sam napisałeś wcześniej ( Gdyby było dobrze to zobaczyłbyś 10 SAFE i po chwili mógł wpisać kod a 0SAFE oznacza że już nie można. )

Proszę o jakąś jednoznaczną odp. - szkoda mi tego oryginalnego radia
  • Moderator Radia Samochodowe
    Dokładnie nie można przy 0 , a jak jest już zero to albo komuś tylko wydawało się że zna kod , albo coś padło :!: