A oto i mój problem :? . Mam podłończone do kompa CD-ROM LG 52xi nagrywarkę LG 40x. Jak wkładam do CD-ROM-u płytkę, do nie zawsze odczytuje, a w CD-RW zawsze. Pomóżcie, bo jak tak dalej pójdzie to zapikam nagrywarke
.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam