Witam
Mam taki układ jak na obrazku, nie wiem jednak jak zrobić przejście z TTL I/O na TTL Tx/Rx.
http://images11.fotosik.pl/54/6b6d0cb2bb8c417a.png
znalazłem taki układ 74LS07N (nie pamietam dokładnie oznaczenia, ale chyba takie), może go gdzieś trzeba tutaj wmontować? Proszę o wyrozumiałość ale jestem początkujący
Mam taki układ jak na obrazku, nie wiem jednak jak zrobić przejście z TTL I/O na TTL Tx/Rx.
http://images11.fotosik.pl/54/6b6d0cb2bb8c417a.png
znalazłem taki układ 74LS07N (nie pamietam dokładnie oznaczenia, ale chyba takie), może go gdzieś trzeba tutaj wmontować? Proszę o wyrozumiałość ale jestem początkujący