#1 3593042 19 Lut 2007 23:03 marcia80 marcia80 Poziom 1 Posty: 1 Autor tematu Post #1 3593042 19 Lut 2007 23:03 Cz istnieje taka możliwość, by uzyskać zapis rozmów gg, które nie zostały zarchiwizowane?
#2 3593094 19 Lut 2007 23:13 Kolobos Kolobos Spec od komputerów Posty: 85165 Pomógł: 17165 Ocena: 10443 Pomocny post? (0) Post #2 3593094 19 Lut 2007 23:13 Nie.
#3 3593169 19 Lut 2007 23:28 lex00 lex00 Poziom 26 Posty: 971 Pomógł: 66 Ocena: 30 Pomocny post? (0) Post #3 3593169 19 Lut 2007 23:28 Chyba że osoba z którą pisałaś/łeś ma włączone archiwizowanie .
#4 3593182 19 Lut 2007 23:31 Elektronick Elektronick Poziom 18 Posty: 235 Pomógł: 16 Ocena: 14 Pomocny post? (0) Post #4 3593182 19 Lut 2007 23:31 Trojanem np Keylogerem mozna podgladac co bylo wpisywane na klawiaturze. A jesli cale rozmowy to mozna uzyc szpiega ktory robi co kilka sekund zdjecie pulpitu w tym okienka z otwarta rozmowa GG. Pozdrawiam