Mam problem z komputerem, nie startuje.
Pomaga jedynie clear cmos, jezeli zmienie cokolwiek w biosie znowu wisi bios wchodzi, a wisi przy starcie windy.
Procesor P4 1,8 , a plyta msi sis 648 gr.msi ti4200.
Moze to uszkodzony bios, ale boje sie wgrac nowy ze wzgledu na zwisy.
Prosze o pomoc, moze ktos mial podobny problem.
Czy kolegę to nie razi?
Proszę następnym razem poprawić post przed wysłaniem!
Zdania zaczynamy z dużej litery.
Zwyczajowo używamy po jednym znaku (?) czy (!) to nie są ozdobniki ...
Dziękuję ...
TONI_2003
Pomaga jedynie clear cmos, jezeli zmienie cokolwiek w biosie znowu wisi bios wchodzi, a wisi przy starcie windy.
Procesor P4 1,8 , a plyta msi sis 648 gr.msi ti4200.
Moze to uszkodzony bios, ale boje sie wgrac nowy ze wzgledu na zwisy.
Prosze o pomoc, moze ktos mial podobny problem.
Czy kolegę to nie razi?
Proszę następnym razem poprawić post przed wysłaniem!
Zdania zaczynamy z dużej litery.
Zwyczajowo używamy po jednym znaku (?) czy (!) to nie są ozdobniki ...
Dziękuję ...
TONI_2003