Mam problem z autkiem jak w tytule. Nie wyłącza się wentylator nadmuchowy - nie wiem który bo są dwa (jeden czerpie tlen z zewnątrz drugi miesza wewnątrz). W każdym razie da się regulować prędkość nadmuchu jednego z wentyli (słychać) przy czym drugi nie reaguje na nic. Pokrętło jest sprawne(sprawdziłem w innym autku). Odpięcie pokrętła nic nie zmienia dalej się kręci wentyl. Jest więc gdzieś jakiś moduł tylko gdzie. W okolicy bezpieczników nic takiego nie widziałem a nie mogę za dużo rozbierać bo samochód jest potrzebny klientowi. Chciałbym się więc dowiedzieć gdzie coś mogę znaleźć na ten temat w samochodzie
Konto firmowe: