Telewizor miał uszkodzoną przetwornice STRS5707 i tranzystor linii S2055N.Po wymianie tych elementów obraz zawęzony w poziomi do 1/4 szerokości.Napięcie zasilające linii ok +118V pozostałe też.Obraz bardzo ciemny (podejrzewam że napięcie żarzenia za niskie.Obraz również zawinięty od góry.Napięcia wyjściowe z trafa linii zaniżone- zamiast 24v---21V ,zamiast 190V---145V.Trafo W.N podmieniłem ,to samo.Przy odłączeniu cewek H napięcia 190 i 24 w dalszym ciągu zaniżone.gdie szukać dalej?