Witam, mam problem z tą drukareczką. Od pewnego czasu zauważyłem, że drukarka drukuje strony OK, ale tak jakby były w rozdielczości 300 dpi, a nie 600 jak jest ustawione.
Po przejrzeniu jej zauważyłem, że TK-16 nie przylega szczelnie do PU, tylko od tylnej strony jest szczelina ok 0.5 cm.
W związku z czym mam pytanko, czy może to być powodem takiego słabego wydruku (nadmieniam, że po wymianie developera było wszystko OK, tzn. drukowała w czerni )ale prawdopodobie drukowała nie tonerem ale developerem. Poza tym, w TK-16 od spodu jest zębatka, tylko nie wiem jak ma być ustawiona, tzn czy ma być otwarty otwór przez który wysypuje się proszek, czy też całkowicie zamknięty.
Może ktoś z Was posiada wolny i na zbyciu TK-16 i mieszka w okolicach katowic, to chętnie bym odkupił (mail: kucyto0(_at_)alpha.net.pl) bo też zębatki, które są w TK-16 są odrobinę już wyrobione.
Z góry dziękuję za info nt co to może być i pozdrawiam.
Po przejrzeniu jej zauważyłem, że TK-16 nie przylega szczelnie do PU, tylko od tylnej strony jest szczelina ok 0.5 cm.
W związku z czym mam pytanko, czy może to być powodem takiego słabego wydruku (nadmieniam, że po wymianie developera było wszystko OK, tzn. drukowała w czerni )ale prawdopodobie drukowała nie tonerem ale developerem. Poza tym, w TK-16 od spodu jest zębatka, tylko nie wiem jak ma być ustawiona, tzn czy ma być otwarty otwór przez który wysypuje się proszek, czy też całkowicie zamknięty.
Może ktoś z Was posiada wolny i na zbyciu TK-16 i mieszka w okolicach katowic, to chętnie bym odkupił (mail: kucyto0(_at_)alpha.net.pl) bo też zębatki, które są w TK-16 są odrobinę już wyrobione.
Z góry dziękuję za info nt co to może być i pozdrawiam.