Cześć,
Mam zamiar kupić radio samochodowe w maksymalnym przedziale do 550 - max 600zł. Mam na myśli takie z odtwarzaczem CD, i MP3 jeżeli to możliwe. Modeli i firm jest pełno, z tego co się rozglądałem zauważyłem, że najbardziej trafne do mojego budżetu są radia JVC i Pioneer ale to tylko jedna z możliwości. Jakie radio Wy byście mi zaproponowali za tę cenę ? Powinno mieć do tego wyciągany panel w ramach bezpieczeństwa. Ulotki w sklepach przy wystawionym produkcie są napisane tak, żeby nie wiedziało się o czym czyta, ale żeby to wygądąło na interesujące i wyjątkowe, w dodatku nie mam wystarczajacej możliwości, zeby móc dane radio porównać z jakimś innym które miałem wcześnej, bo wcześniej miałem kasetowego Philipsa sprzed 7 lat więc technologia poszła za bardzo do przodu żeby myślec o porownywaniu. Fachowe funkcje i oznaczenia też niewiele mi mówią, gdyż nie mam dużej wiedzy elektronicznej. Generalnie kupując radio sugerujemy sie najprostrzymi funkcjami, których wymagamy, wyglądem, ceną i nic ponadto. Jest to wydatek na kilka następnych lat i chciałbym aby był przedmiotem zadowolenia, a nie wyrzucenymi pieniędzmi. Pozdrawiam Tomek
P.S co sądzicie o tych modelach ? To tylko kilka ofert które znalazłem
http://www.caraudioexpert.pl/radia-samochodowe-z-cd/jvc-kd-g521sl
http://www.topmarket.pl/radia_samochodowe/JVC_KD_G_431.php
http://www.maximedia.pl/?c=odtwarzacze_samochodowe&p=pioneer_deh_2820mp
Mam zamiar kupić radio samochodowe w maksymalnym przedziale do 550 - max 600zł. Mam na myśli takie z odtwarzaczem CD, i MP3 jeżeli to możliwe. Modeli i firm jest pełno, z tego co się rozglądałem zauważyłem, że najbardziej trafne do mojego budżetu są radia JVC i Pioneer ale to tylko jedna z możliwości. Jakie radio Wy byście mi zaproponowali za tę cenę ? Powinno mieć do tego wyciągany panel w ramach bezpieczeństwa. Ulotki w sklepach przy wystawionym produkcie są napisane tak, żeby nie wiedziało się o czym czyta, ale żeby to wygądąło na interesujące i wyjątkowe, w dodatku nie mam wystarczajacej możliwości, zeby móc dane radio porównać z jakimś innym które miałem wcześnej, bo wcześniej miałem kasetowego Philipsa sprzed 7 lat więc technologia poszła za bardzo do przodu żeby myślec o porownywaniu. Fachowe funkcje i oznaczenia też niewiele mi mówią, gdyż nie mam dużej wiedzy elektronicznej. Generalnie kupując radio sugerujemy sie najprostrzymi funkcjami, których wymagamy, wyglądem, ceną i nic ponadto. Jest to wydatek na kilka następnych lat i chciałbym aby był przedmiotem zadowolenia, a nie wyrzucenymi pieniędzmi. Pozdrawiam Tomek
P.S co sądzicie o tych modelach ? To tylko kilka ofert które znalazłem
http://www.caraudioexpert.pl/radia-samochodowe-z-cd/jvc-kd-g521sl
http://www.topmarket.pl/radia_samochodowe/JVC_KD_G_431.php
http://www.maximedia.pl/?c=odtwarzacze_samochodowe&p=pioneer_deh_2820mp