Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MC60 rozładowuje baterie i udaje, że ładuje.

04 Mar 2007 23:40 843 4
  • Poziom 29  
    Witam, zrobiłem ostatnio MC60, tu jest temat, ale został on zamkniety.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=3640189#3640189

Już było wszystko ok, ale sie okazało, że strasznie szybko rozładowuje baterie, w Niedziele rano ja naładowałem, telefon stał wyłączony bo go nie uzywałem, a wieczorkiem pusciutka bateria wyładowana do cna, tak, że już napiecia nawet nie ma.

Jak podłacze do ładowarki, to niby ładuje, ale jak odłącze, to ładuje dalej!!! Pasek od ładowania sie przesuwa itd. :|
    Mimo , że łądowarka jest odpieta.
    Co z tym fantem zrobic?
  • GSM Product Supporter
    Rozkręć i zobacz gdzie masz zwarcie bo napewno je masz. Po całym torze ładowania przeleć ze schematem albo pewnie i nawet wzrokowo coś się znajdzie.

Bo to wygląda tak, że telefon ładuje się własnym prądem czyli zwarcie na 100%.
  • Poziom 29  
    Witam, na razie nic nie polutuje bo sie mi topnik skonczyl, ale powiem tyle, że telefon jak na razie normalnie działa i baterii nie wyładowuje, ale jak jest włączony.
    Dopiero jak jest wyłączony to wtedy czerpie baterie i są problemy z ładowaniem. O_O
  • Spec od GSM
    hymnn..dziwne..w takim razie podłącz w szereg z zasilaniem amperomierz i sprawdz czy fon pobiera coś czy nie..czyli ile na włączonym a ile na OFF.Przy wyłączonym nic tzn poniżej jednego mA