Problem jet taki: po wsunięciu płyty w radiu słychać lekkie puknięcie (chyba praca lasera), ale płyta w tym czasie stoi jak wryta i tak przez cały czas, po chwili pojawia się napis eject i pause. Czy to , że nie obraca się płyta może być spowodowane wadą lasera? Silniczek od napędu sprawdziłem jest ok. Laser Optima 720. Proszę o jakieś rady.