witam
jestem w trakcie ustawiania anteny od Wizji Tv!
ustawienie dotyczy narzie zlapania jakiejs z satelit HB czy Astra!
Ale nie o to mi chodzi:)
Chcialem zapytac bo talerz mialem juz zamontowany przez servisantow z bylej wizji i tylko sie troche przesunela ze teraz gdy podlaczylem Ferdka nic nie lapie!
Chcialem zapytac do czego sluzy taka jakas:) miara na talerzu na uchwycie trzymajacym talerz jakis stopnie to sa czy co??
i czy [pozwloi mi to w latwiejszym ustawieniu talerza?
jestem w trakcie ustawiania anteny od Wizji Tv!
ustawienie dotyczy narzie zlapania jakiejs z satelit HB czy Astra!
Ale nie o to mi chodzi:)
Chcialem zapytac bo talerz mialem juz zamontowany przez servisantow z bylej wizji i tylko sie troche przesunela ze teraz gdy podlaczylem Ferdka nic nie lapie!
Chcialem zapytac do czego sluzy taka jakas:) miara na talerzu na uchwycie trzymajacym talerz jakis stopnie to sa czy co??
i czy [pozwloi mi to w latwiejszym ustawieniu talerza?