logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

PROSZĘ O POMOC BO MNIE ... PALLADIUM/SELECO 765/465 -100hz

21 Sie 2002 03:25 2731 8
REKLAMA
  • #1 33283
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 33318
    DWAserwis
    Poziom 29  
    Posty: 1776
    Pomógł: 1
    Ocena: 51
    Paladium chasis PC220 na SDA30c163 -2
    Aby wejść w tryb serwisowy należy na panelu obsługi odbiornika jednocześnie nacisnąć klawisze [ Vol+ ] i [ Vol- ], a następnie na pilocie klawisz [ Off ]. Na ekranie zostanie wyświetlone menu trybu serwisowego. Wyboru parametru dokonuje się przyciskami pilota [ P+ ] i [ P- ], a zmianę wartości przyciskami regulacji siły głosu. Do zapamiętania ustawionej wartości służy przycisk pilota [ cztery kropki ]. Wykaz parametrów regulacyjnych przedstawiono w tabeli 1.

    PC100 i PC220 są prawie takie same, leprzy opis jest w PC100
    załącznik usunieto zdzich42
  • REKLAMA
  • #4 33360
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #5 33367
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #6 33368
    DWAserwis
    Poziom 29  
    Posty: 1776
    Pomógł: 1
    Ocena: 51
    DJVU staje się standardem dla schematów, a jak klikniesz na poniższy skrót to ci się zainstaluje program i plugin do windowsa otwierający DJVU
    http://www.lizardtech.com/includes/getfiles.php?p=1&o=1

    i internet explorer otwiera te pliki, niestety wszystko skanuje w ten sposób bo zjamuje to mało miejsca przy dużej rozdzielczości 300dpi, ponad 10-cio krotnie większa kompresja niż pdf
    a ten zaszyt obcji serwisowych miałem pożyczony
  • #7 33384
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #8 33405
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #9 35192
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  

Podsumowanie tematu

✨ Dyskusja dotyczy problemów z wejściem i wyjściem z trybu serwisowego w telewizorze Palladium/Seleco 765/465 z procesorem SDA30c163-2. Użytkownik zgłaszał samoczynne wyłączanie się telewizora, problemy z geometrią obrazu oraz pojawienie się czerwonego napisu G06 po próbie modyfikacji pamięci EEPROM (sda2586). Wskazano, że wejście do trybu serwisowego w chassis PC220 odbywa się przez jednoczesne naciśnięcie klawiszy Vol+ i Vol- na panelu, a następnie Off na pilocie. Parametry w trybie serwisowym zmienia się przyciskami P+ i P- oraz regulacją głośności, a zapamiętuje przyciskiem z czterema kropkami. Udostępniono link do programu i wtyczki do otwierania plików DJVU, które zawierają schematy i instrukcje serwisowe. Użytkownik miał trudności z odczytem plików DJVU i problemami z wyjściem z trybu serwisowego, a także zauważył pionowe smużenia i poziome poszarpane linie na obrazie, co może wskazywać na uszkodzenie lub błędne ustawienia pamięci EEPROM. Wskazano, że PC100 i PC220 mają podobne chassis i opisy serwisowe. Użytkownik planuje przywrócić oryginalny soft do EEPROM i prosił o pomoc w rozwiązaniu problemów z obrazem i napisem G06.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie treści dyskusji.
REKLAMA