Witam !
Posiadam scalki TL022CP , MN3102 , MN3207 , KIA4558P 5L 2 sztuki
Czy da się z tego zrobić jakiś podgłos , echo . Bo mam kapelę i przydałoby się echo . Prosiłbym o schemat jakiejś dobrej kamerki jeśli da sie z tego zrobić .
Posiadam scalki TL022CP , MN3102 , MN3207 , KIA4558P 5L 2 sztuki