Wirtam, Loewe jak w temacie... miał zimny lut na kondensatorze c542 520nF/250, postawiłek 470nF ale bez efektu... obraz zbyt wąski ... może jakiś rezystor.... Czy ma ktoś pomysł bo mierze i bez efektów...
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam