Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SEAT TOLEDO 1997 * Moduł komfortu *

OWAL 12 Mar 2007 08:30 3607 4
  • #1 12 Mar 2007 08:30
    OWAL
    Poziom 10  

Witam wszystkich kolegów,którzy mogli by pomóc w moim temacie,a minowicie:
    Czy moduł komfortu jest jednoczesnie sterownikiem elektrycznych szyb?Czy szyby mają swój osobny sterownik ?.Kiedyś coś mi skwierczało w tym module( coś nie moge znalezć podobnego tematu.I następna sprawa czy w/w moduł ma wpływ na programowanie pilota na podczerwień? , bo też mam problemy z zaprogramowaniem pilota.Wyczytałem kiedyś na forum że często nie wytrzymują kable na łączeniu z drzwiami ( U mnie masakra , wymieniłem wszystki kable częśc była zklejona od spięcia )Proszę o pomoc jeżeli ktoś wie coś na ten temat , ktoś miał podobny problem będe bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam Tomek

0 4
  • #2 12 Mar 2007 19:20
    grabek
    Poziom 11  

Tomek ja mam taki sam problem ale z jedna elektryczna szyba od kierowcy, jak ja chce opuszczac to tez mi cos skwierczy w sterowniku pod tylna kanapa, a co do kluczyka to tak samo jak ty nie moge go zaprogramowac. i jak rozwiazales kolego ta usterke bo ja jestem tez ciekawy??
    Pozdrawiam

0
  • #3 13 Mar 2007 06:14
    OWAL
    Poziom 10  

Witam kolege
    Fajne że nie jestem osamotniony w tym temacie,że jest osoba o podobnych problemach.U ciebie może byc to co u mnie - kable w łaczniku dzwi ( gumowy łacznik o w nim kable chyba jak się nie myle to z 15 kabli) prawdopodobnie są przerwane lub mają spięcie,zobacz te drzwi co masz problem z nimi.Wyczytałem to na forum że VW i Seat mają tam słaby punkt i to się sprawdza.A ja narazie do niczego nie doszłem :cry: .Czekamy nadal na innych kolegów może z podobnymi problemami.
    Pozdrawiam wszystkich Tomek

0
  • #4 26 Kwi 2008 18:25
    angytyl
    Poziom 9  

witam ja mam ten sam problem dzisiaj naprawilem szybe w dzwiach kierowcy kable sie przerwaly w gumowym laczniku ale pilota nie idzie zakodowac zeby nie wiem co niech ktos pomoze!!!!!

0
  • #5 27 Kwi 2008 01:26
    ARTURG14
    Poziom 19  

prubować czasami wychodzi za 5 razem 5 sek w prawo 3 razy po 1 sek w lewo zamknij i 3 razy otwórz."Komfort" niema nic wspólnego

0