#1 33404 21 Sie 2002 14:29 Tomi2 Tomi2 Poziom 12 Posty: 46 Ocena: 4 Autor tematu Post #1 33404 21 Sie 2002 14:29 Proszę o pomoc w odnalezieniu schematu do VCR jak w temacie, z góry serdeczne dzięki Pozdrawiam
#2 33492 21 Sie 2002 20:43 VALENTINE VALENTINE Poziom 24 Posty: 1013 Pomógł: 1 Ocena: 62 Pomocny post? (0) Post #2 33492 21 Sie 2002 20:43 FISHER video to bardzo często SANYO w środku ,podaj jakieś scalaki, może coś pomogę.
#3 33500 21 Sie 2002 21:01 TOMI TOMI Serwisant RTV Posty: 2278 Pomógł: 128 Ocena: 261 Pomocny post? (0) Post #3 33500 21 Sie 2002 21:01 Nie napisałeś co się dzieje z tym użądzeniem?
#4 33739 22 Sie 2002 15:15 Tomi2 Tomi2 Poziom 12 Posty: 46 Ocena: 4 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #4 33739 22 Sie 2002 15:15 Dzięki za zainteresowanie, Magnetowid podczas odtwarzania nieoczekiwanie zmienia stany pracy/przewija na podglądzie, wyrzuca kasetę, wyłącza się/ Aha, mam już schemat na papierku. Pozdrawiam Tomi2 :sm6: :sm6: :sm6: :sm6: :sm6:
#5 34862 25 Sie 2002 20:50 stan stan Poziom 25 Posty: 985 Pomógł: 59 Ocena: 172 Pomocny post? (0) Post #5 34862 25 Sie 2002 20:50 Wymień "mode switch selector" na 99% i potem dobrze ustaw mechanikę