VCR przyjmuję kaset i nie za każdym raz oddaje. Pozostałych czynności nie realizuje wyczyściłem multiswitchemode, wymieniłem dla pewności regulator zasilacza STK5466 i bez zmian.
Jeżeli krecać silniczkiem przesuwu idlerów realizuje proces opasywania bębna taśmą to VCR nie próbuje cofac sanek z powrotem, natomiast jeżeli wyłacze z sieci i jeszcze raz załączę to silnik idlera wraca sanki na miejsce spoczynkowe.
Jeżeli włączam VCR do sieci to jest realizowana próba wyciagania taśmy i zaraz powrót idlerów na miejsce, silnik główny tez próbuje sie właczać namoiast nie widziałem reakcji silnika bębna.
Podejrzewam, że może być uszkodzony LB1649 sterujacy silnikiem idlera.
Proszę o pomoc.
Jeżeli krecać silniczkiem przesuwu idlerów realizuje proces opasywania bębna taśmą to VCR nie próbuje cofac sanek z powrotem, natomiast jeżeli wyłacze z sieci i jeszcze raz załączę to silnik idlera wraca sanki na miejsce spoczynkowe.
Jeżeli włączam VCR do sieci to jest realizowana próba wyciagania taśmy i zaraz powrót idlerów na miejsce, silnik główny tez próbuje sie właczać namoiast nie widziałem reakcji silnika bębna.
Podejrzewam, że może być uszkodzony LB1649 sterujacy silnikiem idlera.
Proszę o pomoc.