Witam, mam problem podczas krosowania kabla ethernet. Gdy podłącze kabel prosto (1-1, 2-2, 3-3.... itd) na testerze sieci jest ok i jest komunikacja między kartami sieciowymi. Kiedy skrosuję, wszystkie pary są oprócz pinu 4 - tester mówi, ze na tym pinie brak transmisji. Co może być przyczyną, kabel skrosowany podłączany według opisu na wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/RJ45 (2 kolumna skrosowany) a pierwsza wtyczka jest podłączona wg Standardu. Proszę o pomoc, pozdrawiam
ps. sprawdziłem miernikiem żyłę - jest przejscie .
ps. sprawdziłem miernikiem żyłę - jest przejscie .