w jaki sposób zrobic aby mozna bylo instalowac windowsa XP poprzez sie LAN. Jaka zastosowac konfiguracje na serwerze a jaka na komputerze na ktorym bede instalowal windowsa (komputer ten bedzie bez zadnego oprogramowania, czysty niesformatowany dysk)