Mam w domu stare głośniki i wieżę, jednak wieża jest już stara i nie ma funkcji aux, a ni nic tym podobnym... Na dodatek wieży nie używam, wiec wyniosłem ją na strych, ale pomyślałęm że można zrobić pożytek z głośników i jeden z nich podpiełem do komputera. Karte mam zewnętrzną na slocie, jednak jak to bywa w takich wypadkach, głosnik gra cicho i nie wiem czy powinienem kupić wzmacniacz, choć nie mam na to ochoty, czy w jakiś inny sposób mogę tanio, lub bez kosztów zwiększyć głośność.