Posiadam zamontowany od trzech lat alarm firmy Pyronix Matrix 6 od niedawna sporadycznie włącza sie alarm bez przyczyny i wyje cały czas ,co może być tego powodem.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamgigi-44 napisał:jutro sprawdzę poszczególne oporności,kable mam w całości od centralki do czujek,Kable-jakie są oporności na końcówkach w centrali czy masz polutowane jakieś łączenia .Może być walnięty czujnik centrala raczej nie.