#1 3724011 27 Mar 2007 14:47 detonator28 detonator28 Poziom 14 Posty: 152 Pomógł: 1 Ocena: 2 Autor tematu Post #1 3724011 27 Mar 2007 14:47 Witam jak w temacie problem dotyczy tv sony otóż tv startuje i po chwili gaśnie wysokie i dioda pulsuje od standby co i gdzie szukać proszę opomoc
#2 3724029 27 Mar 2007 14:57 ALUŚ ALUŚ Poziom 36 Posty: 2360 Pomógł: 362 Ocena: 20 Pomocny post? (0) Post #2 3724029 27 Mar 2007 14:57 Witam . Na początek sprawdź przerwy i zimne luty . Pomiary napięć .
#3 3724037 27 Mar 2007 15:00 detonator28 detonator28 Poziom 14 Posty: 152 Pomógł: 1 Ocena: 2 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 3724037 27 Mar 2007 15:00 no zimnych już niema przetrzepana płyta ale nadal dioda miga ale wcześniej odpalił a teraz nie słychać wysokiego tylko jak ma startować to chwile zgaśnie dioda i zaczyna migać
#4 3724052 27 Mar 2007 15:05 ALUŚ ALUŚ Poziom 36 Posty: 2360 Pomógł: 362 Ocena: 20 Pomocny post? (0) Post #4 3724052 27 Mar 2007 15:05 Sprawdź elektrolity w przetwornicy i sterowanie Hota .
#5 3724100 27 Mar 2007 15:20 detonator28 detonator28 Poziom 14 Posty: 152 Pomógł: 1 Ocena: 2 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #5 3724100 27 Mar 2007 15:20 tv pali temat zamknięty zimne luty kolo głowicy