Zazwyczaj podpięcie krańcówek było do przewodu 301 (zazwyczaj beżowy ster plus) ale od jakiegos czasu okazalo sie że przewód ten nie dociera do BSI i próżno go tam szukać, bo francuzik zamienil go w wiązce 30 cm przed BSI na zielony o rożnych numerach,(zbrakło mu czy co?),tak że jak chemy po staremu to trzeba rozebrać przedni lewy słupek.