witam nie mam za specjalnego doświadczenia w tv,
mam takie pytanie próbowałem naprawic przetwornicew tv typ podam jutro . Objaw jest taki: tv nie działa pali rezystor 3,9 oma 6W,
uszkodzony tranzystor mocy w przetw. po stronie pierwotnej d 1710
,dziwne uszkodzenie rezystora nie ma najmniejszegpo sladu przegżania,
aha tak samo uszkodzony rezystor przy tym tranzystorze 68om 3W.
może mi ktoś wytłumaczyc dlaczego uszkodzenie rezystora nie jest widoczne gołym okiem
dziekuje z góry,prosze o wyrozumiałość
pozdrawiam
ten tv to panasonic
mam takie pytanie próbowałem naprawic przetwornicew tv typ podam jutro . Objaw jest taki: tv nie działa pali rezystor 3,9 oma 6W,
uszkodzony tranzystor mocy w przetw. po stronie pierwotnej d 1710
,dziwne uszkodzenie rezystora nie ma najmniejszegpo sladu przegżania,
aha tak samo uszkodzony rezystor przy tym tranzystorze 68om 3W.
może mi ktoś wytłumaczyc dlaczego uszkodzenie rezystora nie jest widoczne gołym okiem
dziekuje z góry,prosze o wyrozumiałość
pozdrawiam
ten tv to panasonic