Moja karta graficzna posiada wyjście s-video lecz mój stary unimor posiada tylko standardowe wejście antenowe. Czy jest możliwość przerobienia tego tak aby obraz w kompa mógł być wyświetlany w TV???
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam