Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

odtwarzacz cd omnitronic cdp-360 trzeszczy

djbully 31 Mar 2007 01:55 1838 5
    djbully
    Level 20  
    jest problem z wyżej wymienionym cdplayerem. grał mi 2 lata dobrze teraz czasami trzeszczy i to nie jest nic zwiazanego z czescią analogową kablami itp. prawa kieszeń bardziej lewa mniej. nie zależnie od temperatury otocznia. zaczyna trzeszczeć podczas odwarzania i czasami staje na moment potem znow rusza, tak na każdym rodzaju płyty. a czasami znow zachowuje sie normalnie. w czym szukac przyczyny?
    dodam że mam w radiu samochodowym taki problem ale tam występuje tylko podczas niskich temperatur.
    User removed account
    User removed account  
    djbully
    Level 20  
    dj-MatyAS wrote:
    Albo brudne soczewki lasera(na to stawiam),albo koniec emisji w.wym.Na początek wymyj soczewki-jak - szukaj w moich postach.Sorry,nie chce mi się opisywać tego po raz trzeci...
    Pozdrawiam.

soczewki już wczesniej czysciłem i nic nie dało ogólnie tam trudno o zabrudzenie ich.
    User removed account
    User removed account  
    djbully
    Level 20  
    na mokro, hmm kiepski to musi byc sprzęt skoro po 2 latach "niedzielnego" grania laser padł. :/
    laser firmy sony. ale dziwne że czasami chodzi dobrze bez zarzutu a czasami na tych samych płytach porażka,a płyty czyste wkładam i to nie zależnie czy szare czy cd-r.
    User removed account
    User removed account