Czy ktoś próbował już takiego połączenia ? Jakieś problemy?
Mam zamiar wymienić seryjną suszarkę z NB i chciałbym założyć to chłodzenie i zbieram opinie i doświadczenia na ten temat. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
jeśli nie ten dział to proszę moderatorów o przeniesienie
Mam zamiar wymienić seryjną suszarkę z NB i chciałbym założyć to chłodzenie i zbieram opinie i doświadczenia na ten temat. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
jeśli nie ten dział to proszę moderatorów o przeniesienie