Po włączeniu zielony led świeci,świetlówki załączają się i gasną,1s świecą,1s przerwy.Czasami monitor się załączy po chwili,czasami wcale.
Ogrzewanie i schładzanie nie ma wpływu na załączenie.Wymieniłem elka w zasilaczu i inwerterze,nic to nie dało.Jeśli się załączy wszystko pracuje poprawnie,reg jaskrawości działa w pełnym zakresie.Napięcia z zasilacza prawidłowe.W inwerterze pracuje OZ960D,napięcia na nim również prawidłowe.Na więcej brak mi pomysłów,bardzo proszę o pomoc bardziej doświadczonych w naprawach lsd.
Ogrzewanie i schładzanie nie ma wpływu na załączenie.Wymieniłem elka w zasilaczu i inwerterze,nic to nie dało.Jeśli się załączy wszystko pracuje poprawnie,reg jaskrawości działa w pełnym zakresie.Napięcia z zasilacza prawidłowe.W inwerterze pracuje OZ960D,napięcia na nim również prawidłowe.Na więcej brak mi pomysłów,bardzo proszę o pomoc bardziej doświadczonych w naprawach lsd.