czesc mam pilka pytań :
kupiłem vectre b z 1996r wersja cd niestety wczesniej było tam inne radio ale zostało zamienione na car 400 nie znan kodu na uruchonienie mam kod kreskowy na obudowie radia moze coś pomoze. Wyswietlacz nie dzała z radiem nic sie nie dzieje próbowałem wpisac jakiś kod dowollny ale wyswietlacz nie reaguje, nie wiem dlaczego. w wiąsce dochodzącej do radia jest jeden przewód luzny czerwony, nie podpiety do niczego, choć wszystkie przewody w kosce mają swoje niejce i niczego nie brakuje. umówiłem sie z jakim fachowcem z który ma mi to radio odblokowac za 25pln ale czy kod trzeba bedzie wpisac jesli tak to jak włączyc wyswietlacz, jesli nie to jak włączyc wyswietlacz , prosze o pomoc.
pozdrawiam iuseg
kupiłem vectre b z 1996r wersja cd niestety wczesniej było tam inne radio ale zostało zamienione na car 400 nie znan kodu na uruchonienie mam kod kreskowy na obudowie radia moze coś pomoze. Wyswietlacz nie dzała z radiem nic sie nie dzieje próbowałem wpisac jakiś kod dowollny ale wyswietlacz nie reaguje, nie wiem dlaczego. w wiąsce dochodzącej do radia jest jeden przewód luzny czerwony, nie podpiety do niczego, choć wszystkie przewody w kosce mają swoje niejce i niczego nie brakuje. umówiłem sie z jakim fachowcem z który ma mi to radio odblokowac za 25pln ale czy kod trzeba bedzie wpisac jesli tak to jak włączyc wyswietlacz, jesli nie to jak włączyc wyswietlacz , prosze o pomoc.
pozdrawiam iuseg