lampa 2 świetlówki 20W.
gdy podłaczyłem prad włożyłem startery świetlowki nie zapaliły sie.
Swietlowki sa dobre sprawdziłem w innych lampie. Neonowka sprawdzałem prad jest na cewce i transformatorze(?) takrze na stykach w gniazgach świetlowki. jedna ze świet. zajarzyłasie lecz po włozeniu drugiego startera zgasła.
jakiej mocy musza byc startery przy jarzeniówkach 20W
gdy podłaczyłem prad włożyłem startery świetlowki nie zapaliły sie.
Swietlowki sa dobre sprawdziłem w innych lampie. Neonowka sprawdzałem prad jest na cewce i transformatorze(?) takrze na stykach w gniazgach świetlowki. jedna ze świet. zajarzyłasie lecz po włozeniu drugiego startera zgasła.
jakiej mocy musza byc startery przy jarzeniówkach 20W
Moderowany przez Jaś Kula:Przeczytaj https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php zwłaszcza punkt 10.9 i 11. Tytuł poprawiłem.
Rady:
- dbaj o styl swojej wypowiedzi
- nie popełniaj błędów
- nie zaniżaj poziomu elektroda.pl