Czy ktoś ma schemat sterownika do wodnego kolektora słonecznego?.
Chodzi mi o sterowanie pompą cyrkulacyjną w zależności od temperatury w kolektorze i wymienniku ciepła.
Chodzi mi o sterowanie pompą cyrkulacyjną w zależności od temperatury w kolektorze i wymienniku ciepła.