logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jakie programy działają na Windows Vista? Wasze doświadczenia i wersje

matel001 12 Kwi 2007 13:35 2166 4
REKLAMA
  • #1 3780002
    matel001
    Poziom 20  
    Posty: 518
    Pomógł: 13
    Ocena: 8
    Witam. Mam problem bo mój kolega kupił sobie niedawno nowego kompa na którym znajduje się Vista (a fe). I sedno sprawy leży w tym że nie zainstalowano tam żadnych programów (goły system). Czy użytkowincy tego dzieła M$ mogli by mi napisać jakiego softu używają i w jakiej wersji, oraz czego nie udało się uruchomić. Prosiłbym o szybką pomoc bo będe musial jeszcze te pozycje ściągnać z ineta
  • REKLAMA
  • #2 3780155
    any56
    Poziom 39  
    Posty: 4186
    Pomógł: 656
    Ocena: 838
    A ten kolega myślał, że będzie miał Corela, poza tym OfFice i Matlaba w ramach przeprosin.
  • REKLAMA
  • #3 3780164
    matel001
    Poziom 20  
    Posty: 518
    Pomógł: 13
    Ocena: 8
    any56 napisał:
    A ten kolega myślał, że będzie miał Corela, poza tym OfFice i Matlaba w ramach przeprosin.


    A można wiedzieć o co chodzi?? Corel i Matlab jes mu nie potrzebny w zupełności inna sprawa z office. Czy 2003? działa. A jak nie to czy OpenOffice?
  • REKLAMA
  • #4 3780924
    michcio
    Specjalista elektryk
    Posty: 2597
    Pomógł: 145
    Ocena: 481
    Po prostu niech kolega zainstaluje potrzebne mu programy i sam zobaczy czy działają. Dużo działa, ale zdarzają się też takie, które nie.
    Jest nowy Office 2007, który jest już przystosowany do Visty.
  • #5 3782152
    jankolo
    Spoczywaj w Pokoju
    Posty: 32197
    Pomógł: 1792
    Ocena: 584
    matel001 napisał:
    jakiego softu używają i w jakiej wersji

    Na przykład LabView w wersji 8.1.

    Temat postu jest postawiony niepoważnie. Proszę powiedzieć z jakim programem kolega ma kłopoty i je opisać. Temat zamykam.
REKLAMA