Witam. Mam problem bo mój kolega kupił sobie niedawno nowego kompa na którym znajduje się Vista (a fe). I sedno sprawy leży w tym że nie zainstalowano tam żadnych programów (goły system). Czy użytkowincy tego dzieła M$ mogli by mi napisać jakiego softu używają i w jakiej wersji, oraz czego nie udało się uruchomić. Prosiłbym o szybką pomoc bo będe musial jeszcze te pozycje ściągnać z ineta