Witam.
Chciałbym wykorzystać silnik od pralki ariston atl-73tx, jak podłączyć
ten silnik, jest to silnik komutatorowy.
Chciałbym wykorzystać silnik od pralki ariston atl-73tx, jak podłączyć
ten silnik, jest to silnik komutatorowy.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam