Witam,
czy ktoś może próbował budować system ADAT z EP 11/2005. Chodzi mi o przetwornik A/C. Właśnie zebrałem potrzebne elementy i chętnie się poradzę odnośnie kilku spraw.
Na schemacie jest układ XC9536XL czy ten układ wymaga programowania tzn. czy trzeba do niego wprowadzić kod jak do mikrokontrolera?
Najchętniej (z uwagi na fakt, że nie jestem profesjonalistą elektronikiem
) zbuduję to wspólnie z kimś. Oczywiście dostarczę na własny koszt płytkę + kilka elementów trudno dostępnych (AL1101, AL1401, 74LVC1GX04) - najchętniej osoba z Poznania lub okolic
Pozdrawiam
Maciej
czy ktoś może próbował budować system ADAT z EP 11/2005. Chodzi mi o przetwornik A/C. Właśnie zebrałem potrzebne elementy i chętnie się poradzę odnośnie kilku spraw.
Na schemacie jest układ XC9536XL czy ten układ wymaga programowania tzn. czy trzeba do niego wprowadzić kod jak do mikrokontrolera?
Najchętniej (z uwagi na fakt, że nie jestem profesjonalistą elektronikiem
Pozdrawiam
Maciej